Evie Wuytack

Leeftijd : 34 jaar
Beroep : opvoedster
Mailadres : evi_wuytack@hotmail.com
Contact : 0476/22.18.89
Varia : ervaren, doorzetter en levensgenieter

Eddy Heirweg

Leeftijd : 57 jaar
Beroep : bruggepensioneerd
Mailadres : eddy.heirwegh@telenet.be
Varia : sociaal, luisterbereid en impulsief



Linda Van Himme

Leeftijd : 51 jaar
Beroep : verpleegkundige
Mailadres : linda.vanhimme@skynet.be
Contact : 0479/13.30.03
Varia : sociaal, vastberaden en respectvol


Frederik Braeckman

Leeftijd : 28 jaar
Beroep : ondernemer
Mailadres : frederik@demangelaar.be
Contact : 0479/68.09.77
Varia : sociaal, creatief en ondernemend


Carine Janssens

Leeftijd : 28 jaar
Beroep : Public Relations Officer
Mailadres : carine.janssens@gmail.com
Contact : 0473/30.44.59
Varia : enthousiast, verantwoordelijk en spontaan

Tim Van De Velde

Leeftijd : 35 jaar
Beroep : zelfstandige
Mailadres: van.de.velde.tim@telenet.be
Contact : 0472/78.16.30
Varia : sociaal, behulpzaam, ruimdekend



Mia Van Streydonck

Leeftijd : 46 jaar
Beroep : huisvrouw
Mailadres : vsmia@scarlet.be
Contact : 0474/43.57.89
Varia : sociaal, creatief en vastberaden



Jan Pruis Vervaet

Leeftijd : 46 jaar
Beroep : kok
Mailadres : pruisenhof@gmail.com
Varia : sociaal, creatief en vastberaden



Wendy Geers

Leeftijd : 32 jaar
Beroep : kantoorbediende
Mailadres : geers.Wendy@telenet.be
Contact : 09/211.15.12
Varia : sociaal, recht voor de raap en een doorzetter




Stefan Suy

Leeftijd : 39 jaar
Beroep : zelfstandig houtbewerker
Mailadres : stebaro@skynet.be
Contact : 0477/75.60.52
Varia : energiek, doortastend en optimistisch





Annick Van De Cruys

Leeftijd : 47 jaar
Beroep : administratief bediende
Mailadres : annick111@telenet.be
Contact : 0475/81.52.94
Varia : zorgzaam, doorzetter en sociaal ge├źngageerd



Luc Martens

Leeftijd : 72 jaar
Beroep : gepensioneerd
Mailadres : luc.martens6@skynet.be
Contact : 0475/91.42.37
Varia : een helpende hand, eerlijk en vastberaden

Rita Meskens

Leeftijd : 53 jaar
Beroep : drukker
Mailadres : geers.meskens@scarlet.be
Contact : 09/345.54.21
Varia : sociaal en ondernemend




Willy Celie

Leeftijd : 70 jaar
Beroep : gepensioneerd
Mailadres : willy.celie@skynet.be
Contact : 0485/40.60.94
Varia : sociaal ge├źngageerd, luisterbereid en meelevend




Anja Alliet

Leeftijd : 41 jaar
Beroep : bediende
Mailadres : henkie.de.geest@telenet.be
Varia : doorzetter, perfectionist en workaholic


Georges Ongenae

Leeftijd : 60 jaar
Beroep : zelfstandige electrozaak
Mailadres : info@elektro-ongenae.be
Contact : 0474/31.21.48
Varia : sociaal, recht voor de raap en een doorzetter


Isolde De Block

Leeftijd : 35 jaar
Beroep : vakbondsbediende
Mailadres : isolde.deblock@gmail.com
Contact : 09/335.82.83
Varia : verdraagzaam, rechtuit en zorgzaam




Piet Penneman

Leeftijd : 39 jaar
Beroep : makelaar
Mailadres : piet@wabeke.be
Contact : 0477/24.38.97
Varia : ervaren, doorzetter en levensgenieter


Eric Van Himme

Leeftijd :  50 jaar
Beroep : zelfstandig  tuinbouwer
Mailadres : eric.vanhimme@telenet.be
Contact : 0475/39.80.00
Varia : luisterbereid, staat ten dienste van anderen, heeft steeds een eigen mening